Ürinlerimiz doğal olup gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.Şirket prensibi olarak yemediğimiz/yemeyeceğmiz ürünleri satmıyoruz…

Satın alma sürecinde iletişim bilgielerinizin girildiği alanda bulunan beni üye yap linkine tıklamanız halinde başka bir işlem yapmadan üyeliğiniz gerçekleşecektir.

Sitemizden alışveriş yapmak için üyelik mecburiyeti yoktur. Ancak sitemize üye olursanız kampanyalarımızdan ve size özel indirimlerimizden sizleri haberdar edebiliriz. İletişim adresleriniz ve bilgilerinizin ticari ahlak ilkelerimiz ve yasal mevzuatlar çerçevesinde güvence altında olduğundan emin olabilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm ürünlerimiz için gerekli üretim izinleri vardır ve sitemizde mevcuttur.

Satmış olduğumuz ürünlerimiz, üretici firma olmamamız münasebetiyle de ilk elden direk olarak size gönderilir. ‘’Kendi yemediğimiz ürünleri müşterimize satmama’’ prensibi gereği ürünlerimiz daima taze ve kalitelidir.

Satın almak istediğiniz üerünleri sepete at likine tıklayarak size gösterilen yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır

Yapmış olduğunuz alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan dahi görülmüyor. 128 bit SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde kredi kartı bilgileriniz özel olarak şifreleniyor ve direk ilgili bankaya iletiliyor. Bu şekilde müşterilerimize güvenli bir alışveriş sunuyoruz.

Sipariş verilen ürünler için tarafınıza sipariş onaylandı maili geldikten hemen sonra tedarik süreci başlar. Sipariş verilen ürünü gün içerisinde (mesai günü ve saati içerisinde) kargoya vermeye özen gösteriyoruz. Eğer ürün sipariş verilen gün içerisinde kargoya verilemezse ertesi iş günü kargoya verilmiş oluyor.

Siparişlerinizi gün içerisinde kargoya vermeye özen gösteriyoruz. Tahmini kargo süresi büyük şehirler için 2 gün diğer şehirler için 2-3 gündür. Kargo süresi teslim edilecek adrese göre değişiklik gösterebilir. Şehir merkezinden uzak olan bölgelere kargo şirketinin teslimat ve dağıtım politikasına göre değişim gösterebilir.

Özel siparişler hariç yurt dışına şuan için gönderim yapmıyoruz.

Ödeme türlerimiz arasında kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.

Ürün siparişi sırasında kargo teslim adresi seçeneği bulunuyor. Kargonun gitmesini istediğiniz adresi yazmanız durumunda kargo istediğiniz adrese gönderilecektir.

Ürünlerimizin tamamı Malatya’dan gönderiliyor.

Talep etmiş olduğunuz ürünler tarafımızdan tedariki mümkün ise en kısa zamanda sitemizde bulunan ürünler arasına eklenecektir. Size daha iyi hizmet vermek adına ürün tavsiyesinde bulunmanız bizi ziyadesiyle memnun edecektir.