• cevizli sucuk diğer adıyla orcikcevzili sucuk yapılışı ve faydaları

  Cevizli sucuk – Orcik

  5.00 out of 5
   22,00
 • duble fındıklı paşa sultan sucuk lokumu

  Duble fındıklı paşa sultan

  0 out of 5

  Duble fındıklı paşa sultan sucuğu içerik olarak ceviz nişasta ve pancar şekerinden oluşmaktadır. Ürünlerimizde kesinlikle glikoz şurubu bulunmamaktadır.

  (Ürünümüz 1kg dır)

   28,00
 • duble fıstıklı pasa sultan sucuk lokumu

  Fıstıklı paşa sultan sucuğu

  0 out of 5

  Duble fıstıklı paşa sultan sucuğu içerik olarak ceviz nişasta ve pancar şekerinden oluşmaktadır. Ürünlerimizde kesinlikle glikoz şurubu bulunmamaktadır.

  (Ürünümüz 1kg dır)

   26,00
 • fındıklı paşa sultan lokumu

  Fındıklı paşa sultan sucuğu

  0 out of 5

  Fındıklı paşa sultan sucuğu içerik olarak ceviz nişasta ve pancar şekerinden oluşmaktadır. Ürünlerimizde kesinlikle glikoz şurubu bulunmamaktadır.

  (Ürünümüz 1kg dır)

   20,00
 • cevizli sadrazam sucuğu lokumucevizli sadrazam sucuk lokumu

  Cevizli Sadrazam Sucuğu

  0 out of 5

  Cevizli Sadrazam Sucuğu içerik olarak ceviz nişasta ve pancar şekerinden oluşmaktadır. Ürünlerimizde kesinlikle glikoz şurubu bulunmamaktadır.

  (Ürünümüz 1kg dır)

   17,00

Şeker sucuğu

Şeker sucuğu geleneksel Türk lezzetleri arasında önemli bir yere sahiptir. Cevizli sadrazam sucuğu içerisinde bulunan ceviz, nişasta ve şeker nedeni ile tam bir enerji deposudur.

 Paşa sultan lokumu ve sadrazam lokum sucukları;

Şeker sucuğu hammadde olarak lokuma benzese de ikisini birbirinden ayıran temel özellik ustalıktır. Usta ellerden çıkan cevizli sadrazam sucuğu gerek yapılış şekli, gerek damakta bıraktığı lezzet ile lokumdan hemen ayrılır. Şeker sucuğu yapılırken içeriğinde bulunan hammaddelerin pişirilmesi esnasında uygun kıvama gelen karışım ocaktan indirilip soğumaya bırakılır ve uygun şekil verilerek şeker sucuğu elde edilir. Ocaktan indirilen şeker sucuğunun içerisine ceviz içi koyulursa Cevizli Şeker Sucuğuolur. Cevizli şeker sucukları Cevizli Sadrazam veya İçten Cevizli Şeker Sucuğu olarak da bilinir.

Firma olarak sizin için üretmiş olduğumuz Şeker sucuklarının lezzetli olmasının yanında sağlıklı olması da çok önemlidir. Bu nedenle size daha kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak adına üretmiş olduğumuz lokumlarda ve şeker sucuklarında glikoz şurubu kullanmıyoruz ve pancar şekeriyle yani toz şeker ile üretim yapıyoruz. Firmamız adına sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerde lezzet kadar kalite ve sağlığı da ön planda tutuyoruz.

Glikoz hakkında detaylı bilgi için bakınız…