Hediyelik Kayısı Paketi 1kg

 30,00

Hediyelik kayısıların ve kayısı ürünlerinin bir arada sunulduğu hediyelik kayısı paketleri eşsiz kayısı lezzetlerini bir arada sunmaktadır.

  • Açıklama
  • Yorumlar (1)

Açıklama

Malatya lezzetleri denince hem herkesin aklına ilk olarak malatya kayısısı gelir. Malatya yöresel ürünleri başında gelen kayısısı ve kayısı ürünlerinin eşsiz lezzetinin yanında belki de en tatlı yönü, sevdiklerimize hediyelik kayısı paketi olarak sunabilmemizdir.Malatya Lezzetleri olarak sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz kayısı paketleri içerisinde sizin için özenle seçmiş olduğumuz birçok kayısı ürünü barındırmaktadır.

Hediyelik kayısı paketi

Hediyelik kayısı kutusuiçerisine çeşitli desenlerle özel olarak dizilmiş çeşitli kayısılar, kayısı çekirdekleri, kayısı atomları, kayısı döneri ve benzeri birçok ürün hem damağa hem göze hitab etmektedir. Kayısı çeşitleri içerisinden sizin için hazırladığımız hediyelik standart kayısı paketi ve ultra lüx kayısı paketleri gibi çeşitli boy ve desenlerde birçok kayısı paketi bulunmaktadır. Sizin ve sevdiklerinize için hazırladığımız kayısı sepetleri hem göze hemde damağa hitab eden eşsiz bir hediyedir. Üretici firma olmamız dolayısıyla sipariş verilen ürünler bekletilmeden en kısa zamanda hazırlanarak kargoya verilecek tazeliğinden ve lezzetinden hiçbirşey kaybetmeden size ulaşacaktır.
Merak edenler için hediyelik kayısı paketinde kullanılan kayısılar hakkında daha detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirler

1 review for Hediyelik Kayısı Paketi 1kg

  1. 5 out of 5
    5 üzerinden 5 oy aldı

    2.5 luktan kendime aldim bunlardanda uc tane hediye gonderdim arkadaslara ove ove bitiremediler tesekkurler elinize saglik


Yorum ekle